• Sizlere en iyi desteği sunmak için de SGK ile anlaşıp kurum ödeme payı çıkartan ilk medikal şirket olduk.  Bunun dışında enerjik, sportif, feminen, hamile ve emziren her kategoride kadınlarımız için özel ortopedik ve medikal iç çamaşırlarını Almanya'da Anita tarafından ürettirip Türkiye'de sizlere sunduk. Türkiye'nin her bir noktasında bulabileceğiniz bayiilerimiz ile sizlere en iyi ve en doğru servis vermeyi amaçladık. 

    Merkezimiz Fındıkzade, İstanbul'da bulunmaktadir. 

  • Anita GMBH, 1886 yılından beri Almanya/Brannenburg'da mastektomi sonrası silikon meme protezler ve bu protezlere uyumlu sütyenler, mayolar ve bikiniler üretmektedir.

     

    Nesiller süren aile şirketi ve kaliteden öden vermeyen üretim anlayışıyla sizlere Anita Care, Anita Active, Anita 1886, Anita Maternity ve Rosa Faia alt grup ürünlerini 25 yılı aşkın süredir Türkiye'ye getiriyoruz. Tüm ürünlerimiz ÜTS(Sağlık Bakanlığı) onaylıdır ve SGK kapsamındadır. SGK anlaşmamız ile sizler için mağazamızda satın alma esnasında SGK indiriminden yararlandırıyoruz. Türkiye'ye getirdiğimiz ilk günden beri aynı kalite anlayışıyla sizlere Avrupa standartlarında servis vermeyi amaçladık ve başardık. Bizlere ulaşabileceğiz mağaza adresimize ve online web sitesi adresimize Tina Medikal aracığılı ile ulaşabilirsiniz

Başlık
X