1. 18 yaşından küçük kişiler tinamedikal.com’dan alışveriş yapamaz. tinamedikal.com çocukların da beğenisine hitap edecek ürünler satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır.
2. tinamedikal.com ‘dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.
3. tinamedikal.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %18’dir ve listelenmekte olan fiyatlarımıza dahildir.
4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarında, tinamedikal.com’un liste kayıtları geçerlidir.
5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
6. tinamedikal.com sattığı ürünlerin tamamı için stok tutmamaktadır. Müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir veya üretimini yapmaktadır. Siparişinizin gecikme ihtimalinin olduğu durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size posta ile bilgi verilir ve isterseniz ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır.
7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Anlaşmalı Kargolar ile yapılır. Kargo hakkında detaylı bilgiyi Gönderim ve İade İlkeleri başlığı altında bulabilirsiniz.
8. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bilgi@tinamedikal.com ‘a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo Şirketi, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, durum bilgi@tinamedikal.com adresine bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. tinamedikal.com, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
9. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ürün iadesi hakkında detaylı bilgiyi Gönderim ve İade İlkeleri başlığı altında bulabilirsiniz.
10. Ödemenizi kredi kartı ile yapmak istemeniz durumunda, sipariş onayınızdan sonra “Garanti Güvenli Ödeme Sayfası”na yönlendirilirsiniz. Buradan yapacağınız işlemlerde kart bilgileriniz hiç bir suretle kaydedilmeyecektir ve tinamedikal.com ‘a iletilmeyecektir.
11. tinamedikal.com ‘un yazılı izni olmaksızın, tinamedikal.com ‘dan satın alınan ürünler kopyalanamaz, reprodüksiyonu veya poster baskısı yapılamaz, fotoğrafı çekilerek basılı veya görsel malzeme olarak kullanılamaz, üzerinde değişiklik yapılamaz.
12. Ürünlerimiz sipariş üzerine üretildiği için, siparişin iptal edilmesi mümkün olmamaktadır.
13. tinamedikal.com sitesinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.